Půjčení lajnovačky iGO STANDARD včetně barvy ZDARMA

Akce

Vaše cena:

Zdarma

ks  

Skladem

 

Půjčení lajnovačky iGO STANDARD včetně barvy ZDARMA

Profesionální sprejová lajnovačka zvyšující standard lajnování.

Váha:

32 kg

Rozměry:

930 x 430 x 715 mm (šířka x výška x hloubka)

Komfortní, vychytaná 4. generace stroje, který správce nebude chtít dát z ruky. Nejprodávanější sprejová lajnovačka na trhu.

 

Špičková lajnovačka iGO

Lajnovačka iGO byla vyvinuta na základě konzultací s mnoha správci hřišť, kteří chtěli to nejlepší technické vybavení pro lajnování a údržbu hřiště. Lajnovací stroj skutečně jednoduché nastavení, provoz i čistění po použití.

Díky jednoduchosti, vysoké výkonnosti a příslušenství může být změněna na postřikovač hnojiva či ochranných postřiků (fungicidy, herbicidy aj.) nebo lajnovačku atletických drah.

Oba nejvyšší modely naší lajnovačky (Standard i DeLuxe) mají jednoduché on/off spouštěcí tlačítko, výkonné čerpadlo, dobíjecí baterii, vymezovací disky a vyměnitelné speciálně navržené kuželovité trysky.

 

Všechny lajnovačky nabízíme také za zvýhodněnou cenu s garantovaným odběrem barev nebo ve variantě operativního pronájmu, kde platíte měsíční poplatek od 895 Kč a po 3 letech si můžete lajnovačku za 1 odkoupit. V ceně měsíčního poplatku je i barva !!!. Více informací ZDE nebo na tel.: 739 485 372 nebo 558 889 339.

 

Vybalení a prvotní nastavení

Nastavení šířky lajny

Nastavení ukazatele vedení čáry

Čištění po lajnování

Čištění trysky v roztoku Flush Thru

Hodnocení výrobku:

12345