Půjčení lajnovačky iGO STANDARD včetně barvy ZDARMA

Připravujeme
Akce
Půjčení lajnovačky iGO STANDARD včetně barvy ZDARMA
Půjčení lajnovačky iGO STANDARD včetně barvy ZDARMA

Profesionální sprejová lajnovačka zvyšující standard lajnování. Více informací

Není skladem

Hmotnost:

32 kg

Rozměry:

930 x 430 x 715 mm

Komfortní, vychytaná 4. generace stroje, který správce nebude chtít dát z ruky. Nejprodávanější sprejová lajnovačka na trhu.

 

Špičková lajnovačka iGO

Lajnovačka iGO byla vyvinuta na základě konzultací s mnoha správci hřišť, kteří chtěli to nejlepší technické vybavení pro lajnování a údržbu hřiště. Lajnovací stroj skutečně jednoduché nastavení, provoz i čistění po použití.

Díky jednoduchosti, vysoké výkonnosti a příslušenství může být změněna na postřikovač hnojiva či ochranných postřiků (fungicidy, herbicidy aj.) nebo lajnovačku atletických drah.

Oba nejvyšší modely naší lajnovačky (Standard i DeLuxe) mají jednoduché on/off spouštěcí tlačítko, výkonné čerpadlo, dobíjecí baterii, vymezovací disky a vyměnitelné speciálně navržené kuželovité trysky.

 

Všechny lajnovačky nabízíme také za zvýhodněnou cenu s garantovaným odběrem barev nebo ve variantě operativního pronájmu, kde platíte měsíční poplatek od 1.239,- Kč a po 3 letech si můžete lajnovačku za 1 odkoupit. V ceně měsíčního poplatku je i barva !!!. Více informací ZDE nebo na tel.: 739 485 372 nebo 558 889 339.

 

Vybalení a prvotní nastavení

Nastavení šířky lajny

Nastavení ukazatele vedení čáry

Čištění po lajnování

Čištění trysky v roztoku Flush Thru

Hlídací pes

Poslat info známému