Půjčení zdarma

Chcete si vyzkoušet profesionální lajnovačku zcela zdarma? Celý měsíc můžete lajnovat s TOP lajnovačkou, ke které vám přidáme rovněž ZDARMA barvu PREMIERline !!!

 

Barva i lajnovačka OPRAVDU ZDARMA!

  • Nezávazné vyzkoušení na vlastním hřišti
  • Bez strachu něco kupovat či se zavazovat
  • Lajnovačka i barva od lídra na trhu v oblasti lajnování.
  • Firma Linemark dodává barvy a lajnovačky do 41 zemí světa (od okresních přeborů po ty nejznámější kluby ve fotbale, rugby, americkém fotbale).  
  • ZÁŘIVÁ BĚLOST - díky velkému množství bělících částic se jedná o nejbělejší barvu na trhu
  • RYCHLEJI - barva řídkou konzistenci a její míchání a ředění je mnohem jednodušší než s jinými barvami, které jsou tuhé a trvá než je rozmícháte.
  • NEJLEPŠÍ CENY - díky vysokým objemům výroby je cena jak lajnovacích strojů tak i barev velmi výhodná.

 

Akce platí do 30. září 2023 za dotační podpory Linemark International! 

(lajnovaček testování je omezený počet, rezervujte si termín ještě dnes, vyhrazujeme si právo v případě vyčerpání skladových zásob objednávku odmítnout)

Množství ZDARMA dodané barvy PremierLine je 5 litrů (1/2 kanystru)

 

Tabulka Galerie
Záznamy 1 - 2 z 2
1

 Nevíte kterou vybrat?

V případě, že nejste finančně limitování, tak určitě doporučujeme vybrat lajnovačku iGO STANDARD. Zajistí vám komfortní lajnování s širokým rozvorem kol, který zajišťuji její stabilitu i na nerovném povrchu. Užijete si lajnování, jehož výsledkem budou krásné rovné čáry bez námahy.

Cenově dostupnější alternativou této lajnovačky je iGO MINI verze, která je vybavena stejným vstřikovým ústrojím. Jak již název napovídá, jedná se o poněkud "zmenšenou" verzi lajnovačky iGO STANDARD. Nemá již tak široký rozvor kol a "nesedí" tak perfektně na povrchu jako její "větší" verze, nicméně v každém případě nabízí kvalitní lajnování pro kluby, které mají menší rozpočty.

 

Nebudete-li si jistý svým výběrem, určitě neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

 

 

Chcete vyzkoušet POUZE BARVU?

Pokud máte například novou lajnovačku a chcete vyzkoušet pouze barvu máme i pro vás výhodnou nabídku v podobě 5l barvy PremierLine zcela ZDARMA*.

* Nabídka platí pro nové zákazníky nebo stávající zákazníky, kteří s námi ještě nezkusili lajnování s barvou PremierLine.

 

 

Máte dotazy nebo chcete objednat telefonicky či e-mailem?

Rádi vás uslyšíme na tel. +420 739 485 372 nebo info@lajnovacky.cz 

 

S lajnovačkou Linemark přelajnujete hřiště již od 199 !!! Nejlepší poměr ceny a kvality s profi lajnovačkou z Anglie.